Co to?

Co to?

Walki Na Łuki jest to fascynująca bitwa na łuki pomiędzy dwoma drużynami. Bitwy łuczników dają wiele wrażeń, adrenaliny i satysfakcji, kiedy się kogoś zestrzeli.

Walki Na Łuki jest to jedyna gra, w której MOŻESZ strzelać do ludzi z łuku. Jest to bitwa na łuki pomiędzy dwoma drużynami. Radość z gry jest widoczna w każdej minucie jej trwania. Sam postrzał NIE boli, ani NIE zostawia siniaków. Gra jest bezpieczna, mimo iż na pierwszy rzut oka wygląda inaczej.

Walki Na Łuki to gra drużynowa, w której biorą udział dwie drużyny. Minimalna ilość graczy to 4 (2 vs 2) na jedną arenę. Na każdej naszej arenie może zagrać maksymalnie 12 osób (6 vs 6). W bitwie chodzi o zlikwidowanie wszystkich zawodników przeciwnej drużyny lub zestrzelenie z łuku wszystkich punktów w tarczy. Na każdej tarczy znajduje się 5 punktów do zestrzelenia.

Walki na łuki jest stworzone z myślą o każdym, kto lubi się porządnie wyszaleć. Strzała zamiast grotu posiada gumową piankę, dzięki której trafienie nie sprawia żadnego bólu. Każdy gracz dostaję maskę, która chroni całą twarz i dodatkowo karwasz, który chroni przedramię przed obrażeniami, jakie może zadać cięciwa.

Oprócz areny, w której toczą się potyczki, znajduje się strefa chillout. Stoją przygotowane leżaczki na których można poobserwować toczącą się rozgrywkę, skorzystać ze słoneczka i darmowego WiFi.